هزینه شستشوی نمای ساختمان قيمت نماشويي ساختمان

خدمت رسانی در تهران و کلیه مناطق

گروه مجرب آسیا راپل با بهره مندی از کارگران مجرب و کارآموز با بیمه کاری در کلیه مناطق تهران و شهرهای مختلف در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

از طریق واتس آپ میتوانید جهت اطلاع از قیمت خدمات موردنیاز خود با ما ارتباط برقرار کرده و عکس محل مورد نظر را به ما ارسال کنید.

 

نماشویی ساختمان با طناب

امروزه بسیاری از نماهابه دلیل آلودگی هوا و شرایط جوی و از طرفی بارش باران دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست میدهند و نیازمند نظافت خواهند بود بنابراین نماشویی صورت میگیرد.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

از رولپلاک نمای ساختمان با داربست برای مهار سنگ ها استفاده میشود.سنگ وزن زیادی دارد و با تمامی مشکلاتی که در ابتدا توضیح داده شد نمی شد به راحتی بر روی نما ان را مهار کرد.حتی استفاده از چسب هم باز به دلیل واکنش های شیمیایی و گرما و سرما نتوانست جوابگو باشد. اما استفاده از رولپلاک به راحتی این مشکل را برطرف می کند.با استفاده از این روش به راحتی می شود انواع سنگ ها را در نما و در ارتفاعات حتی بسیار بالا کار گذاشت.

نقاشی و رنگ آمیزی نمای ساختمان

جهت زیبا سازی ساختمان خود با بهترین مواد و تجهیزات درجه حتما یک شرکت معتبر در خصوص اینکار را پیدا کنید.جنس رنگ های که پروژه اسیا راپل استفاده میکند از بهترین نوع میباشد که در مقابل خورشید و افتاب مقاومت زیادی دارد.همچنین با بارش باران بر روی سطح رنگ شده مقاومت ان بیشتر میشود.

خدمات مختلف آسیا راپل

شماره های تماس جهت هماهنگی

۰۹۱۲۵۷۷۸۴۳۲-۰۲۱۵۶۶۱۵۰۵۷

با مدیریت اکبری

از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید و یا با شماره ای ذکر شده تماس حاصل فرمایید.