تعرفه و قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب

خواهش میکنم تا اخر این مقاله را بخوانید و دچار گمراهی در امر پیچ و رولپلاک نما در تهران واطراف آن نشوید.

در نظر داشته باشید میخواهید نمای خود را پیچ و رولپلاک کنید.
گزینه هایی که باعث افزایش و کاهش هزینه و قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما میشود را نام میبریم:

 ٭اولین چیزی که باعث کم و زیاد شدن قیمت رولپلاک نمای ساختمان میشود عرض و طول ساختمان است.   هرچه قدر عرض و طول نما بیشتر باشد قطعا پیچ بیشتری را در خود جا خواهد داد.پس هزینه ها90درصد  عرض و طول را شامل میشود.

٭دومین چیزی که باعث افزایش و کاهش اجرت پیچ ورولپلاک نمای ساختمان میشود طرح و نوع سنگ های کار شده روی نما هستند.زمانی ک باما تماس میگیرید حتما جنس سنگ را بما بگویید.

٭سومین چیزی ک تاثیر میگذارد لق و سفت بودن سنگ ها میباشد. هرچقدر سنگ ها شل باشد هزینه و قیمت بیشتر محاسبه میگردد.

٭چهارمین گذینه نوع ابزار مصرفی میباشد.بیشتر اوقات شما به فکر ارزان میباشید که واقعا خودم اصلا توصیه نمیکنم.چون هر ارزانی بی دلیل نمیباشد.

٭اخرین چیزی که در قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما موثر است صاف یا ناصاف بودن سطح ساختمان میباشد که درصد کمی از قیمت را شامل میشود.

در آخر عرض کنم که گزینه های بالا یک احتمال است و شما با تماس میتوانید از قیمت دقیق پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آگاه شوید.
قیمت پیچ رولپلاک نباید گزینه اول شما باید.
باید کیفیت خدمات را نیز در راس قرار دهید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

محکم سازی سنگ نمای ساختمان در تهران وکرج و قیمت چنین خدماتی از نگاه اسیا راپل

قیمت پیچ و رولپلاک نمای سنگی

توضیحات قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

شاید با شنیدن واژه پیچ و رولپلاک همه به یاد اتصال سازه های مختلف به دیوار و یا استفاده از ابزار های مختلف برای ساخت سازه های بیافتیم و از اینکه از این کار برای نمای ساختمان استفاده شود تعجب کنیم.

اما حقیقت این است که ساختمان ها ارتفاعات زیادی پیدا کرده اند، نوسانات دمایی بسیار بالا است، باران های اسیدی زیاد شده اند، نشت زمین به دلیل کم شدن آب های زیر زمینی هر روز بیشتر می شود و تمامی این عوامل به همراه آلاینده های زیست محیطی باعث شده تا دیگر نتوان به ثبات نما در ساختمان خیلی دلخوش بود.

 قیمت رولپلاک نمای ساختمان

شاید در گذشته دو تا سه طبقه نهایتا ساختمان بود و تنها از آجر نماها برای نمای ساختمان استفاده می شد اما امروزه ورود انواع نماها بخصوص نماهای سنگی باعث شده تا رقابتی برای هر چه زیباتر شدن نما در سطح شهرها شکل بگیرد .

استفاده از نماهای ترکیبی و یا استفاده از سنگ پلاست ها و کامپوزیت ها و حتی شیشه ها آن هم در ارتفاع بالا واقعا بدون استفاده از تکنیکی که بتواند این اطمینان را به ما بدهد که مشکلی به نام خطر نخواهیم داشت.

تصور کنید اگر سنگی از ارتفاع بالا مثلا طبقه ۱۵ ساختمانی رها شد حتی اگر ابعاد و وزن زیادی هم نداشته باشد چه پیامد ها و خطراتی را می تواند به همراه داشته باشد.

استفاده از تکنیکی به نام پیچ و رولپلاک ساختمان یکی از این تکنیک های اطمینان بخش در حوزه نمای ساختمان است.

قیمت مقاوم سازی سنگ نما

در موضوع پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج به هیچ عنوان روند قبلی ساختمان متوقف نمی شود.

یعنی توصیه می شود که کار نصب سنگ بر اساس متد های قبلی یعنی استفاده از مصالح انجام شود ولی در نهایت برای اتصال سنگ با استفاده از سوراخ کاری های قرینه و دقیق سنگ در محل خود به خوبی تثبیت می شود تا احتمالا بر اثر هر یک از موارد طبیعی و غیر طبیعی سنگ رها نشود.

استفاده از این متد و روش نیاز به تخصص زیادی دارد.

اگر در هنگام سوراخ کاری دقت لازم انجام نشود خود می تواند باعث پدیده ای به نام خرد شدن و ترک خوردن سنگ شود که این نیز جبران ناپذیر بوده و خسارت های حداقل مادی زیادی به همراه دارد.

۲۰۱۹۰۲۲۶ ۱۶۵۴۳۸

معمولا برای مقاوم سازی نما با پیچ نما از چند روش استفاده می شود:

۱- استفاده از نردبان و یا بالا بر

در این روش فردی که کار پیچ و رولپلاک را انجام می دهد باید از نردبان و یا بالابر بالا برود و در ارتفاعا مشخص سنگ و یا آجر و یا هر نوع نمای دیگر را نصب کند و دوباره اندازه سنگ و یا قطعه بعدی را بگیرد و این کار را تا پایان ادامه دهد.

یکی از روش های به شدت طاقت فرسا که البته تنها در ساختمان های پایین تر از دو طبقه امکان پذیر می باشد.

۲- استفاده از داربست در کرج و تهران

استفاده از داربست از قدیم الایام وجود داشته است.

در این روش با استفاده از داربست و تخته های مناسب فردی در بالا کار نصب و پیچ و رولپلاک سنگ ها و یا نمای ساختمان را انجام می دهد و فرد و یا افرادی از پایین تجهیزات و یا سنگ ها و نماهای بریده شده در ابعاد درخواستی را به دست او می رسانند.

این روش اطمینان بیشتری دارد اما با توجه به اینکه داربست هم هزینه زیادی برای اجرا دارد و هم در طبقات بسیار بلند توصیه نمی شود این کار نیز محدودیت دارد.

بنابراین برای ساختمان ها نهایتا تا ۴ یا ۵ طبقه این روش مفید است و کم کم اگر بیشتر شود خطرناک و طاقت فرسا می شود.

۳- استفاده از خدمات راپل

در مقاله راپل توضیح دادیم که راپل به شغلی اطلاق می شود که از بالا به پایین و با طناب ها و تجهیزات مطمئن بر روی بدنه ساختمان حرکت می کنند.

راپل کار ساختمان بدون در نظر گرفتن میزان طبقات ساختمان به راحتی از بلند ترین ارتفاعات هم با همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز از ساختمان پایین می آید و کار پیچ و رولپلاک ساختمان را انجام می دهد.

راپل کار در صورتیکه نیاز به تعمیر نما باشد تجهیزات کمتری نیاز دارد اما اگر نیاز به نصب نما باشد برای اینکه بتواند به خوبی کار پیچ و رولپلاک نما را انجام دهد نیاز به مشارکت افراد دیگری هم دارد.
در نهایت به نظر می رسد با رعایت شرایط استاندارد برای پیچ و رولپلاک کردن نما بهترین روش بخصوص برای ساختمان های بسیار بلند روش راپل باشد.

کدام نوع از نماها را می توان با پیچ و رولپلاک محکم سازی کرد؟

در نظر داشته باشید که متد های نما کاری ساختمان متفاوت است.

امروزه با استفاده از انواع آجر، شیشه، پلاستیک، سنگ پلاست، کانپوزیت، انواع سنگ، چوب ترمو و یا سایر انواع چوب هاف چوب پلاست و انواع دیگر نماها کار نمای ساختمان انجام می شود.

تنوع این نماها باعث شده تا انتخاب کار نمای ساختمان راحت تر باشد و در ضمن پیمانکاران و یا صاحبین ساختمان بتوانند با دست بازتر انواع مختلف نما را بصورت ترکیبی به مشتریان خود و یا برای خود توصیه کنند.

اما بدون تردید همه انواع این نوع نماها را می توان با استفاده از پیچ و رولپلاک در جای خود تثبیت کرد.

شاید حتی به راحتی بتوان این ادعا را در خصوص شیشه و نمای شیشه ای هم به کار برد زیرا امروزه شیشه هایی که در نما به کار برده می شوند از قبل اندازه گیری و با دستگاه های مخصوص سوراخ می شوند.

هر چند که یکی از دوستان من توصیه می کرد که به هیچ عنوان از شیشه برای نمای ساختمان استفاده نکنید

زیرا حتی در صورت پیچ و رولپلاک شدن شیشه باز هم احتمال خرد شدن و ریختن شیشه به پایین زیاد است و خطرات به مراتب بالاتری هم دارد.

امروز اما در خصوص نماهای آجری، چوب ترمو، کامپوزیت، سنگ پلاست و بخصوص با تاکید در خصوص انواع سنگ استفاده از پیچ و رولپلاک مخصوصا در شهرهای تهان و کرج به شدت توصیه می شود.

زیرا سنگ نما و یا نمای سنگی در مقابل ایستادن در بدنه نما مقاومت عجیبی دارد و به راحتی تثبیت نمی شود و در صورت نصب شدن هم هر آن به هر دلیل امکان رها شدن و کنده شدن آنها هست.

روش پیچ و رولپلاک ساختمان در کرج

موضوع پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کاملا بستگی به نوع نمای ساختمان دارد.

به عنوان مثال برای نماهای آجری با قطر ۱٫۵ سانتی متر و عرض نهایتا ۳ تا ۵ سانتی متر نمی توانید همان پیچی را به کار ببرید و همان سوراخی را کار کنید که در بدنه یک سنگ با قطر ۲ تا ۳ سانتی متری و عرض ۳۰ تا ۴۰ سانتی متری کار می کنید.

همین مثال را باید برای نماهای مثلا کامپوزیت و چوب ترمو و سنگ زد.

مثلا نحوه سوراخ کاری چوب ترمو با سوراخ کردن سنگ گرانیت به کلی متفاوت است و یا پیچی که برای نمای کامپوزیت استفاده می کنید نمی توانید برای نمای آجری مفید قرار دهید.
به همین دلیل نما کارهای حرفه ای ابتدا بررسی می کنند که کدام نوع مصالح در ساخت دیوار ساختمان به کار رفته و جنس نما از چیست و بعدا بهترین روش را برای نصب نما انتخاب می کنند.

بصورت کلی اگر نمای شما ابعاد کوچکی داشته باشد راپل کار به راحتی می توان بر روی کار سوراخ را ایجاد کند

و نما را در همان مرحله در جای خود تثبیت کند اما اگر نما سنگین و حجیم باشد باید ابتدا نما را در سطحی صاف و در مکانی ثابت سوراخ زد و بعدا اقدام به سوراخ کردن دیوار و نصب نما شود.

پیچ مورد استفاده پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

برای پیج و رولپلاک ساختمان پیچ از نوع فولادی استفاده می شود و رولپلاک های پلاستیکی دو لبه تا چهار لبه انتخاب می شود. راپل کار باید با خود دریل، پیچ و رولپلاک، چکش، پیچ گوشتی شارژی و ساده دو سو و چهار سو و انبر دست داشته باشد.

در هنگام سوراخ کاری باید پیچ به شکلی انتخاب شود که اگر دو سانتی متر قطر نما را پوشش می دهد به همان اندازه حداقل در دل دیوار محکم شود.

بصورت کلی پیچ در اندازه های شش سانتی متری ، هفت سانتی متری و ۵ سانتی متری بیشترین کاربرد را برای این روش دارد.

کارایی پیچ رول پلاک

از پیچ و رولپلاک نما هم برای نصب و چیدمان نما استفاده می شود و هم برای تثبیت و اصلاح نمای ساختمان های قدیمی تر و به صورت کلی از این روش به عنوان بهترین روش برای مقاوم سازی نما نام برده می شود که ضریبا اعتماد بالایی دارد.

شما می توانید با خدمات شرکت اسیا راپل با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و وسایل پیچ و رولپلاک نما با کارشناسانی توانا و خبره در امور راپل و نصب انواع نما، ساختمان های خود را به صورت تضمینی نما کنید و یا نمای قدیمی ساختمان خود را بدون نیاز به نگرانی تثبیت کنید تا خیالتان برای یک عمر راحت باشد.

شرکت اسیا راپل پیشرو در خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در ایران و تهران می باشد و مفتخر است خدمات خود را به سراسر تهران گسترش داده و با شرکت ها و ساختما ن های مسکونی و تجاری مختلف در سطح شهر همکاری داشته است. شما هم می توانید به منظور استفاده از خدمات ما همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت ارتباط با ما تماس حاصل فرمائید

09125778432-02156615057

با مدیریت اکبری

نماشویی بدون داربست

شاید برایتان سوال باشد که نماشویی چیست؟ و چگونه بدون داربست انجام می شود؟ نماشویی امروزه با استفاده از دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست اجرا می شود.

شیشه یک نوع سطح صاف است که اگر به طور مداوم شسته نشود به خرابی ان منجر میگردد.بعد از لک شدن طولانی مدت دیگر شما نمیتوانید شیشه را به راحتی تمیز کنید.

برای نماشویی شیشه با طناب باید ابتدا سطل را پر از اب و ریکا یا شوینده دیگری اگر دارید بکنید.

بعد از ان اب و شوینده را بهم بزنیم و طی رادرون کف بزنیم و روی شیشه بکشیم.

این عمل باعث از بین رفتن خاک و گل روی شیشه میشود و بعد از این عمل میبایست با پارچه جادویی روی شیشه را تمیز کنیم تا آب و کثیفی عمقی که دارد از بین برود.

در بعضی اوقات چسب هایی روی شیشه زده میشود که بعد از مدتی جای ان روی شیشه باقی میماند.

برای تمیز کردن چنین چسب هایی از کاردک های تیز و برنده استفاده میشود یا اگر قوی و عمقی بود از تینر های فوری و دستمال برای از بین بردن کامل آنها استفاده میشود.

نماشویی با طناب

بیشترین نماشویی شیشه را کسانی انجام میدهند که دسترسی به شیشه های بیرون ساختمان را ندارند.

داخل ساختمان که با یک صندلی قدی میتوان تمیز کرد ولی شیشه های بیرون را نظافت کردن بسیار سخت و خطرناک است.

در جاهای زیادی دیده ایم که افراد با ایستادن بر روی لبه پنجره در حال تمیز کاری شیشه ها هستند و این کاره بسیار خطرناکی می باشد.

در عین حال یک تکان یا سر خوردگی باعث افتادن فرد میشود.

بهترین مایع شستشو کننده و پاک کننده چربی روی شیشه ها اسپری شیشه شور است که در مارک های مختلف در سوپر مارکت ها موجود میباشد.