نماشویی با طناب در تمام نقاط کشور

نماشویی با طناب

در نماشویی ساختمان چندین روش کاربردی وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط فعلی هر ساختمان کاربرد خود را دارند.در حال حاضر امروزه نماشویی با طناب یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش هایی هست که برای نماشویی ساختمان ها پیشنهاد می شود.زیرا شستشوی نما با طناب یکی از بروز ترین و ایمن ترین روش هایی که است که بازدهی بسیار بهتری را نسبت به روش های دیگر دارد.در این روش دیگر نیازی به هزینه اضافه برای اجاره ابزار مانند داربست یا بالابر نیست و شخص متخصص در شستشوی نما با استفاده از طناب راپل کاری نمای ساختمان شما را شستشو می دهد.در نماشویی با طناب سرعت کار چندین برابر بهتر از روش های دیگر پیش می رود و ایمنی برای کسی در حال کار در نمای ساختمان است محیا است.

شرکت آسیا راپل از بزرگترین و کامل ترین شرکت ها در ایران میباشد که نماشویی با طناب را در کرج و تهران و سایر نقاط کشور انجام می دهد.

نَماشویی با طناب از اصول و قوانین خاصی پیروی می کند و برای همین هم تیم حرفه ای را می طلبد .

قیمت نماشویی مانند قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بستگی به پروژه دارد ولی می توان با تماس با کارشناسان اطلاع حدودی از قیمت ها داشت .

قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب به دلیل عدم استفده از ابزار های کارربردی و اضافه بسیار ارزان تر نسبت به نماشویی با داربست یا جرثقیل می باشد زیرا در روش شستشوی نما با طناب فقط هزینه انجام کار را پرداخت خواهید کرد و نیاز به هزینه اضافه مانند هزینه نصب داربست یا هزینه کرایه بالار کنید. اصلا فکرشم نکنید که روش ارزانتری از طناب برای نماشویی وجود دارد.از این روش ساده تر و مقرون به صرفه تر وجود ندارد.

روش های دیگر جاگیر و بسیار جاگیر هستند.شما با ارسال عکس های تمام رخ از نمای خود از طریق تلگرام و سروش از قیمت های نماشویی ما اگاه شوید.

نماشویی شیشه و نماشویی بدون داربست و با طناب

روش نماشویی با طناب

ابتدا قرارداد قیمت نماشویی با طناب نوشته میشود.بعد ابزار فرود به بالای پشت بام برده میشود.از نظر ایمنی مطمئنا باشید چون راپل بسیار ایمن و در بین مردم محبوب است.

لوازم و ابزار مورد نظر برای نماشویی باید کامل باشد.از واترجت گرفته تا لوازم شستشو از قبیل پارچه ، طی، شیشه پاک کن،و ابزارهای مورد استفاده برای شستشو کردن.

ضمانت شستشوی نما

زمانی که ما برای بازدید ساختمان شما می آییم باید دقیق بررسی کنیم که آیا ۱۰۰% شسته میشود یا نه.

در بعضی ساختمان ها تجربه کردیم که بعد از نماشویی با طناب بیشتر نقاط به دلیل چسبیدگی فجیح کثیفی به سطح نما دیگر قادر به پاک شدن نیست و باید به حال خود رهایشان کنیم.

در حد امکان بنده و تیم آسیا راپل تلاش خود را برای پاک کردن نمای شما انجام میدهند.ضمانت شستشوی نما هم برای این است که مطمئنا شوید ساختمان بسیار تمیز و خوش قیافه شده و دیگر دلیلی برای نگرانی ندارید.

نماشویی با طناب نظافت نمای شیشه ای قیمت نماشویی ساختمان

نانو نماشویی چیست؟

نانو یک ماده شیشه ای است که بعد از شستشوی نما و پاک کردن سطح مورد نظر با یک ابر و پارچه مخصوص روی نمای ساختمان به آرامی کشیده میشود.نانوهای نماشویی خاصیت ضد آب سازی را دارا می باشد و خاک را نیز از خود جدا سازی میکند.
نانو چه کارایی بعد از نما شویی دارد؟
بعد از نماشویی و نانو کردن نما شما دیگر نباید نگران کثیفی شیشه و کامپوزیت و دیگر نماهای خود را داشته باشید.چون اگر باران بیاید هیچ اثری ازش نمیماند و اگر خاک و گل روی انها حتی بپاشیم نیز به راحتی این کثیفیها را رد میکند.زیرا نانو حالت لغزنده مانند دارد و این ویگژگی موجب می شود که آب و گل از سطح نمای ساختمان ریزش کند و در سطح نما نماند

 

بیمه نامه برای کارکنان نماشویی

قبل از نماشویی با طناب هنگام نصب واترجت باید دقت داشت تا برق سه فاز فرد نصب کننده را نگیرد.

کسی که کار نماشویی را انجام میدهد باید بیمه باشد و با قرارداد ثبتی به شما بدهد.فردی که نماشویی با طناب نیز انجام میدهد که ۱۰۰% باید بیمه باشد.

اولین کارها در دنیا روی طناب شستشو و نماشویی بود.

در اولین سالهای ابداع کردن راپل افراد از طناب برای نماشویی استفاده میکردند.

آن زمان ابزارها بسیار ابتدایی بود و بعد از سالها ابزارها به صورت حرفه ای ساخته شد و این شد که تمام خدمات نما با طناب انجام پذیر شد.

نماشویی شیشه بدون داربست یا با طناب امروزه بسیار رونق دارد و شما به راحتی میتوانید از این روش برای تمیز کردن و نظافت ساختمان خود استفاده کنید.
شما میتوانید از تمامی خدمات ما برای رفع مشکلات نمای خود استفاده کنید،

پاسخ به برخی از سوالات متداول مشتریان

قیمت نماشویی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نماشویی با طَناب متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودی در نما و جنس سنگ نمای ساختمان شما محاسبه می گردد.

نماشویی چیست؟

نماشویی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که افراد متخصص در این زمینه با استفاده از ابزار های کاربردی موجب از بین بردن جرم ها و آلودگی ها از سطح نمای ساختمان می شوند.

انواع روش های نماشویی کدام اند؟

نماشویی نمای ساختمان چندین روش مختلف و متفاوتی دارد که هر کدام از این روش ها با توجه به جنس نمای ساختمان شما اعم از نمای سنگی یا شیشه ای و… انتخاب روش میشوند.روش های نماشویی شامل نماشویی به صورت سند بلاست واترجت اسید شویی ابر و طی و… می باشد که هر کدام از این روش ها به جنس نمای ساختمان شما بستگی دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *